#8
new podcast episode:
Біблія Читаємо Разом.
Як пізнати кохання?

питання дня:
Що нам робити в Божій любові?
Місця з Писання/Вірші з Біблії
RST: Ін. 5:19-20: «Істинно, істинно говорю вам: Син нічого не може чинити Сам від Себе, якщо не побачить Отця, що творить: бо, що творить Він, то і Син чинить також. Бо Отець любить Сина і показує Йому все, що Сам чинить; і покаже Йому справи більше за це, так що ви здивуєтеся».
MDR: Іоан 5:19-20: “Ісус же сказав їм: “Істинно кажу: Син нічого не може зробити за Своєю волею, Він робить лише те, що, як Він бачить, робить Отець. Що робить Отець, те й Син робить. Батько любить Сина Свого і не таїть від Нього своїх вчинків, і Він відкриє Йому ще більші звершення, ніж ці, і ви здивуєтеся.
JNTr (євр.): Ін 5:19-20: “Тому Єшуа сказав їм: “Так, саме так! Кажу вам, що Син не може зробити щось за власним бажанням, але тільки те, що, як він бачить, робить Батько; все, що робить Отець, робить Син. Бо Отець любить Сина і показує йому все, що робить; і покаже йому більші справи, ніж ці, і ви ще вразитеся.”
RST: Ін 6:38: “Бо Я зійшов з небес не для того, щоб чинити волю Мою, але волю Отця, що послав Мене.”
MDR: Іоанн 6:38: “бо Я прийшов з небес не для того, щоб виконати те, чого Я Сам бажаю, але для того, щоб виконати волю Того, Хто послав Мене.”
JNTr (Євр.): Ін 6:38: “Тому що я зійшов з небес не для того, щоб виконати свою волю, але волю Того, Хто послав мене.”
Ukrainian: Євр 4:10-11: “Бо хто ввійшов у Його спокій, той і сам заспокоївся від діл своїх, як і Бог від Своїх. Тож постараємось увійти в цей спокій, щоб хтось за тим самим прикладом не впав у непокору”. “
MDR: Євр 4:10-11: “Бо кожен, хто вступає в спокій Божий, відпочиває від праць своїх, як Бог відпочивав від Своїх праць. Так докладемо ж усіх старань, щоб увійти в Його спокій і щоб ніхто не був позбавлений його за те, що наслідував приклад непокірних.”
JNTr (Євр.): Євр 4:10-11: “Бо той, хто увійшов у Божий спокій, також відпочив від своїх власних діл, як Бог від Своїх. Тому давайте всіма силами прагнути до того, щоб увійти в цей спокій; ніхто не виявився негідним через таку непослух.”
- Саме через Своє кохання Батько показує нам, що нам найкраще зробити для отримання найкращого результату.
Чи ставили ви колись подібні запитання?
Нам важливо дивитися на Ісуса, як на своє справжнє відображення у дзеркалі, тому що одне з призначень Його служіння полягало в тому, щоб показати нам, які ми є в істині. Тому нам варто поставити запитання, чи можуть слова Ісуса про Себе ставитися також і до нас. Наприклад, Ісус каже:
«Істинно, істинно кажу вам: Син нічого не може чинити Сам від Себе, якщо не побачить Отця, що творить: бо, що творить Він, то і Син творить також. Бо Отець любить Сина і показує Йому все, що творить Сам; і покаже Йому справи більше за це, так що ви здивуєтеся». (Івана 5:19-20)
Чи мають ці твердження таке саме ставлення особисто до кожного з нас, яке вони мали до Ісуса? Відповідь – так. Ми також є улюбленими дітьми Бога-Отця, як і Ісус. Бог-Отець показує нам все те, що творить Сам, щоб у нас були такі ж результати, як у Нього. Він робить це для нас, тому що Він любить нас!
Батько ЛЮБИТЬ і тому показує…
Саме через Своє кохання Батько показує нам, що нам найкраще зробити для отримання найкращого результату. Таким чином, ми бачимо зв’язок між такими двома поняттями як любов Бога і воля Бога про нас. Виявляється, вони нерозривно пов’язані. Буває, люди бояться дізнаватися про волю Бога про себе, тому що думають, що Його воля для них пов’язана з влаштуванням Його планів і досягненням Його цілей, на благо Йому і Його оточенню. Насправді ж, воля Бога і Його поради нам безпосередньо пов’язані з улаштуванням нашого життя і принесенням максимального блага для нас.
Воля Бога для нас добра, догодлива і досконала (Римлян 12:2). Воля Бога – це воля любові про нас. А любов шукає прибутку не собі, а тому, на чию адресу вона спрямована. Ось чому нам варто довіряти Божій любові настільки, щоб ця довіра вабила нас до пізнання волі Бога і викликала бажання творити її у своєму житті.
На завершення, давайте побудуємо свою молитву і проголошення віри про себе і свою сім’ю, на підставі Писань, до яких ми зверталися сьогодні.