#8

new podcast episode​:

Біблія Читаємо Разом.

Як пізнати кохання?

розвивайся та насолоджуйся

питання дня:

Що нам робити в Божій любові?

Місця з Писання/Вірші з Біблії

Відтворити відео

Чи ставили ви колись подібні запитання?

Нам важливо дивитися на Ісуса, як на своє справжнє відображення у дзеркалі, тому що одне з призначень Його служіння полягало в тому, щоб показати нам, які ми є в істині. Тому нам варто поставити запитання, чи можуть слова Ісуса про Себе ставитися також і до нас. Наприклад, Ісус каже:

«Істинно, істинно кажу вам: Син нічого не може чинити Сам від Себе, якщо не побачить Отця, що творить: бо, що творить Він, то і Син творить також. Бо Отець любить Сина і показує Йому все, що творить Сам; і покаже Йому справи більше за це, так що ви здивуєтеся». (Івана 5:19-20)

Чи мають ці твердження таке саме ставлення особисто до кожного з нас, яке вони мали до Ісуса? Відповідь – так. Ми також є улюбленими дітьми Бога-Отця, як і Ісус. Бог-Отець показує нам все те, що творить Сам, щоб у нас були такі ж результати, як у Нього. Він робить це для нас, тому що Він любить нас!

Батько ЛЮБИТЬ і тому показує…

Саме через Своє кохання Батько показує нам, що нам найкраще зробити для отримання найкращого результату. Таким чином, ми бачимо зв’язок між такими двома поняттями як любов Бога і воля Бога про нас. Виявляється, вони нерозривно пов’язані. Буває, люди бояться дізнаватися про волю Бога про себе, тому що думають, що Його воля для них пов’язана з влаштуванням Його планів і досягненням Його цілей, на благо Йому і Його оточенню. Насправді ж, воля Бога і Його поради нам безпосередньо пов’язані з улаштуванням нашого життя і принесенням максимального блага для нас.

Воля Бога для нас добра, догодлива і досконала (Римлян 12:2). Воля Бога – це воля любові про нас. А любов шукає прибутку не собі, а тому, на чию адресу вона спрямована. Ось чому нам варто довіряти Божій любові настільки, щоб ця довіра вабила нас до пізнання волі Бога і викликала бажання творити її у своєму житті.

На завершення, давайте побудуємо свою молитву і проголошення віри про себе і свою сім’ю, на підставі Писань, до яких ми зверталися сьогодні.

молитва віри про

собі та своїй сім'ї

"Батьку, дякую, що Ти любиш мене, і тому Ти показуєш мені все, що твориш Сам. Я дякую Тобі за здатність бачити Тебе і творити те, що твориш Ти. Амінь!"

"Я нічого не творю сам від себе, якщо не бачу Отця, що творить, бо, що Отець творить, то і я творю. Батько любить мене і показує мені все, що творить Сам, а я виконавець того, що Отець показує мені. Амінь!" "

проголошення віри

собі та своїй сім'ї

вивчай і надихайся
"Нам важливо дивитися на Ісуса, як на своє справжнє відображення у дзеркалі, тому що одне з призначень Його служіння полягало в тому, щоб показати нам, які ми є в істині."
слухай і навчайся
"Ми також є улюбленими дітьми Бога-Отця, як і Ісус. Бог-Отець показує нам все те, що творить Сам, щоб у нас були такі ж результати, як у Нього. Він робить це для нас, тому що Він нас любить!" "

слухайте подкасти в будь-якій зручній для вас мережі:

бери участь, служи та впливай!

ХОЧЕТЕ проповідувати і навчати РАЗОМ З НАМИ?

Всі наші матеріали є доступними та безкоштовними завдяки друзям та партнерам служіння. Хочете разом з нами виконувати Велике Доручення Ісуса на цій землі? Ласкаво просимо стати партнером місії!