#4

new podcast episode​:

КП Кохання? День 4

Як пізнати кохання?

розвивайся та насолоджуйся

питання дня:

як мені приймати любов божу особисто для себе?

Місця з Писання/Вірші з Біблії

Відтворити відео

Чи знаєте ви відповідь?

Апостол Іван сказав: “Дивіться, яку любов дав нам Отець, щоб нам називатись і бути дітьми Божими. Тому світ не знає нас, що не пізнав Його. Кохані! ми тепер діти Божі; але ще відкрилося, що будемо. Знаємо тільки, що, коли відкриється, будемо подібні до Нього, тому що побачимо Його, як Він є”. (1Івана 3:1-2)

Виділимо два основні твердження. Перше: Бог уже дав нам Свою любов. І друге: нам дарована влада називатися і бути дітьми Божими. Тепер нам залишається або прийняти, або відкинути раніше дароване нам Богом. Як ми здатні приймати любов чи щось від Бога? Відповідь – ВІРИЙ. Як ми можемо відкидати дароване нам Богом? Відповідь – НЕВЕРІМ.

Ось чому бажання Бога – щоб ми все більше зростали в довірі Його любові. І чим більше ми пізнаватимемо це, тим більше явно Божа любов почне виявлятися в нашому повсякденному житті, і тим більш явним це ставатиме для оточуючих.

Підтвердження цього ми знаходимо в словах Ісуса:

“Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне. Бо не послав Бог Сина Свого у світ, щоб судити світ, але щоб світ був спасений через Нього. Той, хто вірує в Нього. не судиться, а невіруючий уже засуджений, бо не повірив в ім’я Єдинородного Божого Сина». (Івана 3:16-18)

Так, Бог полюбив увесь світ, але щоб людині в цьому світі не загинути, але прийняти вічне життя, йому важливо ПОВЕРИТИ в це. Любов Божа і Спасіння вже даровані кожному з нас, але питання їх прийняття залежить тільки від віри кожної окремої людини, адже Бог не нав’язуватиме нам Свою любов проти нашої волі.

На завершення, давайте побудуємо свою молитву і проголошення віри про себе і свою сім’ю, на підставі Писань, до яких ми зверталися сьогодні.

молитва віри про

собі та своїй сім'ї

"Господи, дякую Тобі за те, що Ти вже дарував мені Свою любов. Дякую, що я перебуваю в Твоєму коханні. Дякую, що Ти дарував Свою любов моїм рідним, і вони пізнають її. Дякую, що вони з радістю приймають Ісуса своїм особистим". Господом і Спасителем і стають дітьми Твоїми, в ім'я Ісуса, амінь!

"Я пізнав любов, яку має до мене Батько, і я увірував у неї. Мій Бог є любов, і я перебуваю в Його любові, а Він перебуває в мені. Всі мої рідні та близькі приймають любов Бога у своє життя і сміливо називають себе дітьми Божими, в ім'я Ісуса, амінь!

проголошення віри

собі та своїй сім'ї

вивчай і надихайся
"Бажання Бога - щоб ми все більше зростали в довірі до Його любові."
слухай і навчайся
"Любовь Божья и Спасение уже дарованы каждому из нас, но вопрос их принятия зависит только от веры каждого отдельно взятого человека, ведь Бог не будет навязывать нам Свою любовь против нашей воли."

слухайте подкасти в будь-якій зручній для вас мережі:

бери участь, служи та впливай!

ХОЧЕТЕ проповідувати і навчати РАЗОМ З НАМИ?

Всі наші матеріали є доступними та безкоштовними завдяки друзям та партнерам служіння. Хочете разом з нами виконувати Велике Доручення Ісуса на цій землі? Ласкаво просимо стати партнером місії!