відгуки учасників

онлайн навчання

безкоштовні курси для всіх

розвивайся та насолоджуйся

Як зберегти любов і не дозволити конфліктам зруйнувати відносини?

Привіт усім, дякую організаторам за проект: “Сім’я без образ”. Цікаво наповнитися правильною інформацією, щоби потім вчасно знання застосовувати. Шкода, що раніше не траплялися такі тренінги, можна було б уникнути чи згладити багато конфліктів. Але, дякувати Богу, працювали з чоловіком над питаннями взаєморозуміння і зараз все добре.

Здорово ви все розклали по поличках! Раніше навіть не замислювалася над цим. Так… Дуже заінтригована. Що ж буде далі і як позбутися джерел, які не живлять, а спустошують?

Дуже дякую за таке доступне пояснення! Питання спроби змінити партнера при тому, що я навіть саму себе змінити не можу, є актуальним. Так, все обертається навколо цінностей, цілей та шляхів. Тепер треба заспокоїтись та спокійно поговорити.

Дякую, за такий простий аналіз конфлікту, всього за 3-ма складовими. Нове для мене було те, що цінності та пріоритети – це тільки моя робота, а не Бога.

Мені сподобалася вся тема про організацію робочого процесу для задоволення моїх внутрішніх потреб. Саме це мене дуже привабило і захопило мене. І саме це вперше почула і, звичайно ж, вперше дізналася.

Дякую за урок! Тож розібрали робочий процес задоволення моїх внутрішніх потреб! А я про це ніколи навіть не думала. Тепер є над чим поміркувати)))

Це вiдео дуже чітко пояснило мені чому я відчуваю невдоволення та що це пов’язане з очікуваннями. Дякую!

Дуже просто та чітко для розуміння, як і всі попередні курси. Велике дякую за вашу працю. Згодна з тим, що багато хто зависає на першому етапі і замислюється на наступних етапах. Більше хочу здобути навичок на етапі 4 та 5.

Зацікавило, що я з вами. Теми начебто прості, плюс тямущі речі) хочеться дізнатися ваш досвід.

Дякую за урок! Розуміння того, що конфлікти в принципі неминучі, принесло заспокоєння: отже – це не я якась не така, а мені просто треба навчитися бачити творче зерно в конфлікті. Для початку, мені потрібно поставити взаємини у пріоритет, розвинути у собі ставлення до них як до коштовності. Тоді моєю метою при конфлікті – зіткненні поглядів – зберегти взаємини, а не відстояти свою правоту.

Сподобалося, що у простій та зрозумілій формі викладається дуже важлива тема. Хочеться не тільки дізнатися корисну інформацію, а й навчитися постійно застосовувати це у своєму житті:)

Відео надихає, хочу застосовувати і надихатися взаємовідносинами.

Як зберегти любов і не дозволити конфліктам зруйнувати відносини?

Велике спасибі за ці уроки. Дуже вдячна за безцінний досвід, який отримала на курсі. Пряме прозріння у мене стало багато зрозумілішим у Святому Письмі.
Алевтіна:
випускниця
Дякую. Структуровано доступність подачі матеріалу. З цього відео можна зрозуміти що потрібно робити, щоб п'ять етапів освоїти.
Світлана
випускниця
Проходження курсу дало відповідь на багато питань у різних сферах. Без п'яти послідовних пунктів кардинальних результатів не буде. Чекаю пройти від освіти до сталості, а далі і передачі.
Ірина
випускниця

ви незадоволені собою?

ви не задоволені якістю свого життя?

у вас немає радості від досягнутих цілей?

Дякую за курс! Неймовірно! Відчуття свободи! І хочеться більше дізнатися, а який ВІН! Щоб знати, ким можу бути Я!
Світлана
випускниця
Просто круто!! Дякую!!! Як би тепер цим просочитися і відформатувати своє мислення.
Олена
випускниця
Новим для мене стала ідея про послідовність кохання. Дуже сподобався лайфхак про викриття ідолів! Дякую, обов'язково буду застосовувати.
Ігор
випускник

Бажаєте навчитися РОЗУМІТИ Бога через Біблію?

ЯК ПРАВИЛЬНО читати Біблію, щоб вона “почала ГОВОРИТИ” до Вас?

Відтворити відео
Відтворити відео
Все, що я тут почула та дізналася ефективно, корисно та практично! Цей курс допоміг по-новому підійти до вивчення Слова. Дякую за навчання, воно допомагає сповнювати мій дух!
Світлана
випускниця
Знову переконуюсь, що такі курси дуже потрібні новачкам. Стільки часу можна було б заощадити, стільки помилок можна було б уникнути. Дякую!
Аліна
випускниця
Вау! Слава Богу за вас, Ірина та Руслан! Бог реально змінює моє мислення! З Божою допомогою почну читати прямо сьогодні за новою моделлю Слово Боже!
Євгенія
випускниця

тільки для випускників тренінгу:   "Як Правильно Читати Біблію"

унікального щоденного занурення у практичні кроки для покращення стосунків з Богом та Його Словом у радості!

Відтворити відео
Відтворити відео
Відтворити відео

тільки для випускників тренінгу:   "Впровадження"

ефективного, унікального щоденного занурення у практичні кроки для зростання в розумінні Бога через читання Писання, обставини, що проповідують, спілкування святих та молитву.

Вкорінення & Вплив

До цього курсу я зовсім не розуміла Бога, я не знала, чи хоче Він цього спілкування, я не розуміла, що Він говорить? Чому вчить? Як Він каже? Все змінив цей курс. Теоритичні знання, дотримання настанов учителів цього курсу, занурення в обітниці, величезне моє бажання чути і розуміти Бога, все це допомогло змінити мою основу, в тому, що я можу чути Бога, розуміти Його уроки, бачити Його методи вчення, дізнатися Його характер і бажання для мене та мого життя. Переходячи від теорії до практики потрібні були і мої зусилля як дисципліна, і слідування за настановами вчителів курсу, і постійність в очікуванні уроків від Бога, бути і залишатися чутливою до Його Слова, до Його водійства, до Його уроків у житті.
Тетяна
випускниця курсу

бери участь, служи та впливай!

ХОЧЕТЕ проповідувати і навчати РАЗОМ З НАМИ?

Всі наші матеріали є доступними та безкоштовними завдяки друзям та партнерам служіння. Хочете разом з нами виконувати Велике Доручення Ісуса на цій землі? Ласкаво просимо стати партнером місії!