Відмова від відповідальності

Відмова від відповідальності

Якщо Ви хочете змін у своєму житті або у своїх взаєминах, але не готові працювати над цим, ми не зможемо допомогти Вам. Тому що ми даємо Вам інструменти для роботи, але працювати у Вашому житті необхідно Вам.

Ми даємо практичні інструменти, які працюють, але для цього треба працювати з ними!

Мрії працюють лише, якщо з ними працювати.

Усі висловлювання та приклади на сайті з приводу покращення взаємовідносин чи прогресу в будь-якій сфері життя, вже розміщені або які будуть розміщені на ресурсі, – це приклади інших людей, тому не є гарантією їх отримання.

Вся наша продукція та послуги створені з освітньою та ознайомчою цілями, тому для того, щоб отримувати результати щодо їх впровадження у власне життя – необхідний процес роботи над ними та час.

Продукцію та інформацію, розміщену на нашому веб-ресурсі, слід ретельно проаналізувати, оцінити перед тим, як буде прийнято рішення проходити навчання.

Даний документ говорить про те, що ви даєте свою згоду на те, що компанія «ARI-M», її засновник Андрєєв Руслан Миколайович, а також команда ресурсу не несуть відповідальності за помилково прийняті Вами рішення щодо продукції компанії, послуг або інших матеріалів, що надаються. , що розміщуються на даному сайті: текстової, аудіо- та відеоінформації.

З повагою, адміністрація ресурсу www.ari-m.com