#10

new podcast episode​:

Біблія Читаємо Разом.

розвивайся та насолоджуйся

питання дня:

Чи можемо ми самі любити інших людей?

Місця з Писання/Вірші з Біблії

Відтворити відео

Як ви вважаєте?

У природному, людському вимірі, любов є комплексом деяких чеснот: поблажливість, прихильність, прихильність, вона. Проте Святе Письмо стверджує, що Бог – це Любов. Тому нам варто дати інше ім’я всьому тому, що ми раніше називали любов’ю, бо там, де немає Бога, не може бути кохання.

Яким чином можна виконати заповідь Ісуса «любіть один одного, як і Я полюбив вас»? Тільки одним шляхом – явленням Бога, Який у Новому Завіті перебуває всередині кожного з нас. А це – вже зовсім інший погляд та інший вимір життя. Ісус говорить про новозавітні стандарти у Своїй нагірній проповіді:

«Ви чули, що сказано: люби ближнього твого і ненавидь ворога твого». А Я кажу вам: любите ворогів ваших, благословляйте тих, що проклинають вас, благодійте тих, хто вас ненавидить, і моліться за тих, хто вас ображає, і тих, що вас ганяють… Бо якщо ви будете любити тих, що люблять вас, яка вам нагорода? Чи не те роблять і митарі? І якщо ви вітаєте тільки ваших братів, що особливого робите? Чи не так чинять і язичники? Тож будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний». (Матвія 5:43-48)

Наша проблема в тому, що ми думаємо, ніби Ісус дає нам це як наказ для виконання і досягнення цих цілей за рахунок наших природних ресурсів. Але суть Нового Завіту в тому, що завдяки жертві Ісуса Бог отримав можливість ¦селитися в нас і жити в нас. Виконання заповіді любити ближнього природно неможливо. За тілом ми не можемо любити так, як любить нас Бог, бо без Бога любити просто неможливо. Щоб виявляти любов такого рівня, такої якості та такої ефективності, нам важливо навчитися як приймати її від Бога, так і передавати її іншим.

Таким чином, ми маємо прийти до святого розчарування: я усвідомлюю, що сам по собі це виконати не можу. Але, водночас, я сміливо говорю ВЕРІЙ, що для мене легко і природно бути людиною, через яку Богові легко являти Себе. Досконалий Бог, сповнений вічної любові, перебуває в мені, і всі Його якості вже в моєму дусі. Я здатний легко виявляти Бога через себе у всій Його любові.

На завершення, давайте побудуємо свою молитву і проголошення віри про себе і свою сім’ю, на підставі Писань, до яких ми зверталися сьогодні.

молитва віри про

себе и своей семье

"Господи, дякую, що Ти увійшов усередину мене і перебуваєш у мені Духом Своїм. Я можу бути досконалим, як досконалий Ти, і Тобі легко виявлятися через мене та моїх близьких. Тобі легко любити через мене та мою сім'ю. Тобі подобається служити через мене і моїх близьких, в ім'я Ісуса, амінь!

"Я вірю, що я, і вся моя сім'я, досконалі, тому що досконалий Бог-Батько перебуває всередині нас. Амінь!"

проголошення віри

собі та своїй сім'ї

вивчай і надихайся
"За плоттю ми не можемо любити так, як любить нас Бог, тому що без Бога любити просто неможливо. Щоб виявляти любов такого рівня, такої якості та такої ефективності, нам важливо навчитися як приймати її від Бога, так і передавати її іншим."
слухай і навчайся
"Досконалий Бог, сповнений вічної любові, перебуває в мені, і всі Його якості вже в моєму дусі. Я здатний легко виявляти Бога через себе у всій Його любові."

слухайте подкасти в будь-якій зручній для вас мережі:

бери участь, служи та впливай!

ХОЧЕТЕ проповідувати і навчати РАЗОМ З НАМИ?

Всі наші матеріали є доступними та безкоштовними завдяки друзям та партнерам служіння. Хочете разом з нами виконувати Велике Доручення Ісуса на цій землі? Ласкаво просимо стати партнером місії!