Згода на розсилку

Згода на розсилку

У рамках всіх наших проектів я та моя команда надаємо Вам велику кількість корисних бонусних матеріалів. Натомість у більшості випадків ми просимо залишити Ваші контактні дані. Нижче я розповім як ці дані можуть бути використані з моменту, коли Ви погоджуєтесь з отриманням наших розсилок. Залишаючи свої контактні дані, Ви приймаєте, що ми можемо як використовувати їх самостійно (у рамках політики конфіденційності), так і спільно з нашими партнерами, за Вашою попередньою згодою. Без Вашої згоди ми не надаємо Ваших особистих даних. Далі наведено список усіх видів можливого використання Ваших контактних даних, що вимагають, так і не потребують окремої згоди з Вашого боку, а релевантний за умовчанням, з моменту потрапляння контактів до нашої бази. 1) У момент, коли Ви передаєте свої дані, Ви погоджуєтесь:
  • На використання Ваших даних для інформування Вас про всі наші проекти, в тому числі, що реалізуються спільно з третьою стороною, а також для організації процесу Вашої участі у реалізації цих проектів.
  • На надання Ваших контактів компаніям, які працюють від нашої особи (відповідно до офіційного договору).
  • На використання Ваших контактів у наших дочірніх та спільних підприємствах. Інакше кажучи, у компаніях, де не менше 50% нашої пайової участі. Ми зобов’язуємося укладати додатковий договір про нерозголошення Ваших даних з цими компаніями.
  • На використання Ваших даних у партнерських проектах, або проектах, що позиціонуються для нас як спільні. При цьому ви будете повідомлені про використання, яке відбуватиметься відповідно до політики конфіденційності партнерського майданчика.
  • При продажі нашого бізнесу, тому що ми в даному випадку залишаємо за собою право передати бізнес новому власнику повністю, разом з клієнтською базою.
2) Незалежно від того, чи давали Ви свою згоду, ми можемо використовувати Ваші дані на запит державних служб, а також з метою захисту та запобігання протиправним діям у порядку, передбаченому чинним законодавством. . 3) У будь-якому випадку, на Вашу першу вимогу (у тому числі, і за допомогою натискання кнопки «відмовитися від розсилки») Ваші дані будуть виключені з нашої поточної бази без права поновлення розсилки без повторної передачі Вами контактних даних нам. З повагою, адміністрація ресурсу www.ari-m.com