#9

new podcast episode​:

Біблія Читаємо Разом.

Як пізнати кохання?

розвивайся та насолоджуйся

питання дня:

Яка головна перешкода для прийняття Божої любові?

Місця з Писання/Вірші з Біблії

Відтворити відео

Що скажете з цього приводу?

«Уявіть тіла ваші в жертву живу, святу, благоугодну Богу, для розумного служіння вашого, і не відповідайте віку цьому, але перетворюйтеся оновленням розуму вашого, щоб вам пізнавати, що є воля Божа, добра, угодна і досконала». (Римлян 12:1-2)

Головна перепона для прийняття Божої любові – це наше старе, не перетворене мислення як про Бога, так і про себе. Оскільки перетворення мислення здійснюється за допомогою Святого Духа і Божого Слова, все питання полягає в тому, наскільки ми дозволимо Їм впливати на нас. Апостол Павло позначив лише дві позиції, в яких ми можемо бути:

«Бо ті, що живуть за плоттю про тілесне, думають, а ті, що живуть за духом – про духовне. Помисли плотські суть смерть, а духовні думки – життя і світ, тому що плотські помисли суть ворожнеча проти Бога; бо закону Божому не підкоряються, та й не можуть. Тому ті, хто живе за тілом, Богові догодити не можуть». (Римлян 8:5-8)

Спосіб життя або за тілом, або за духом пов’язаний з нашими думками. Розмірковуючи про любов Бога, ми розмірковуємо над Його істинами, а отже, думаємо про духовне, і це приносить життя і світ. Плотські ж помисли пов’язані з тим, як думає цей світ, що ґрунтується на фактах, і ці роздуми, навпаки, крадуть наш світ.

«Але ви не так пізнали Христа; тому що ви чули про Нього і в Ньому навчилися, – так як істина в Ісусі, – відкласти колишній спосіб життя старої людини, що зтліює в спокусливих похотях, а ОБНОВИТИСЯ ДУХОМ РОЗУМУ ВАШОГО і зодягнутися в нову людину, створену по Богу, у праведності і святості істини». (Ефесян 4:20-24)

Отже, що нам робити у Божій любові? Перетворювати своє мислення, щоб навчитися приймати дедалі більше дарованого нам Богом від Його любові.

На завершення, давайте побудуємо свою молитву і проголошення віри про себе і свою сім’ю, на підставі Писань, до яких ми зверталися сьогодні.

молитва віри про

собі та своїй сім'ї

"Батьку, дякую, що Ти навчаєш мене у Христі. Допоможи мені оновлюватися духом мого розуму, щоб мені ходити в новій людині, у праведності та святості істини. Дякую, що мої рідні та близькі відмовляються думати про тілесне і жити за тілом. Вони прагнуть Роздумувати про духовне: Дякую Тобі, що Твоє життя і Твій світ відтепер наповнюють їхні серця і розум, в ім'я Ісуса, амінь!

Я пізнав Христа і в Ньому навчився. Я відкладаю колишній спосіб життя старої людини і щодня оновлююся духом мого розуму. життя і мир у кожному дні. Амінь"

проголошення віри

собі та своїй сім'ї

вивчай і надихайся
"Головна перешкода для прийняття Божої любові - це наше старе, не перетворене мислення як про Бога, так і про себе."
слухай і навчайся
"Розмірковуючи про любов Бога, ми розмірковуємо над Його істинами, а отже, думаємо про духовне, і це приносить життя і світ."

слухайте подкасти в будь-якій зручній для вас мережі:

бери участь, служи та впливай!

ХОЧЕТЕ проповідувати і навчати РАЗОМ З НАМИ?

Всі наші матеріали є доступними та безкоштовними завдяки друзям та партнерам служіння. Хочете разом з нами виконувати Велике Доручення Ісуса на цій землі? Ласкаво просимо стати партнером місії!