#3

new podcast episode​:

Біблія Читаємо Разом.

Як пізнати кохання?

розвивайся та насолоджуйся

питання дня:

Чи впливають наші гріхи на ставлення Бога до нас?

Місця з Писання/Вірші з Біблії

Відтворити відео

Як ви думаєте?

Іоанн Хреститель, дивлячись на Ісуса, що йде, сказав своїм учням: «Ось Агнець Божий, Який бере на Себе гріх світу». (Івана 1:29)

Це сталося! Ісус взяв на Себе гріхи всього світу, тому нам важливо перестати ставитися до себе та інших людей, як до жахливих грішників. Бог вирішив питання гріха на Голгофському хресті 2000 років тому і відкрив нам доступ до Святого Святих. Не ми з вами, але Сам Бог став ініціатором прощення, любові і милості до нас.

Павло сказав: «Все ж від Бога, який Ісусом Христом примирив нас із Собою і дав нам служіння примирення, бо Бог у Христі примирив із Собою мир, не звинувачуючи людей у злочинах їхніх, і дав нам слово примирення». (2 Коринтян 5:18)

Незважаючи на те, що ми все ще можемо грішити, Бог зайняв до нас таку позицію, немовби між Ним і нами немає проблеми гріха. Він дав нам слово примирення, а не слово викриття та докору.

У видінні апостолу Петру про чистих і нечистих тварин у книзі Дій Апостолів Бог тричі говорить: “Те, що Я очистив, не вважай нечистим!”. Що нам тут важливо виділити для себе? Нам важливо вчитися бачити людей саме так, як бачить їх Бог, – очищеними через жертву спокутного Агнця. Але для цього нам самим спочатку потрібно побачити себе очищеними, прощеними та коханими завдяки Ісусу.

На завершення, давайте побудуємо свою молитву і проголошення віри про себе і свою сім’ю, на підставі Писань, до яких ми зверталися сьогодні.

молитва віри про

собі та своїй сім'ї

"Батьку, дякую, що у Христі Ти примирився з усім світом і особисто зі мною. Ти не дорікаєш і не засуджуєш мене. Дякую, що Ти дав мені велику честь нести слово примирення. Дякую, що я і всі мої рідні мають хлопця перед Тобою. , Ісуса Христа, Який є милосердя за їхні гріхи. Я дякую Тобі, що вони пізнають цю істину і приймають Твоє прощення через Ісуса.

"Я вірю, що завдяки Ісусу Бог не звинувачує мене в злочинах моїх і дав мені служіння примирення. Я вірю, що Ісус клопочеться перед Батьком за моїх рідних, тому що Він є милосердя за їхні гріхи. Вони приймають Його як свого особистого Господа і Спасителя, в ім'я Ісуса, амінь!"

проголошення віри

собі та своїй сім'ї

вивчай і надихайся
" Сам Бог став ініціатором прощення, любові та милості до нас."
слухай і навчайся
"Нам важливо вчитися бачити людей саме так, як бачить їх Бог, - очищеними через жертву спокутного Агнця." ​

слухайте подкасти в будь-якій зручній для вас мережі:

бери участь, служи та впливай!

ХОЧЕТЕ проповідувати і навчати РАЗОМ З НАМИ?

Всі наші матеріали є доступними та безкоштовними завдяки друзям та партнерам служіння. Хочете разом з нами виконувати Велике Доручення Ісуса на цій землі? Ласкаво просимо стати партнером місії!