Як зберегти любов і не дозволити конфліктам зруйнувати відносини?

ефективне онлайн навчання безкоштовно

ПРАКТИЧНЕ та покрокове КЕРІВНИЦТВО

ПРОСТОТА та ЛЕГКІСТЬ у ЗАСТОСУВАННІ

ЩОДЕННИЙ ЗВОРОТНіЙ ЗВ'ЯЗОК

Відтворити відео

01

вчимося дивитися по-новому

02

вчимося розуміти по-новому

03

вчимося жити в сім'ї без образ

Відтворити відео

3

ВАЖЛИВИХ СКЛАДНИХ ІНТЕНСИВУ

Інтенсив “Сім’я Без Образ” – це, перш за все, структурне та покрокове
навчання з практичною та ефективною методологією. Звичайно ж включає відео, конспекти, тести, зворотний зв’язок, роботу над помилками та спілкування.

По-друге, це – наставництво досвідчених
спікерів та кураторів, які готові підказати, допомогти
направити у потрібному.

І, звичайно ж, однозначно важлива складова – це доступ до закритого робочого чату Telegram для отримання порад та зворотного зв’язку від спікерів, обміну досвідом та спілкування з учасниками інтенсиву.

відгуки про курс: "Сім'я без образ"

Привіт усім, дякую організаторам за проект: “Сім’я без образ”. Цікаво наповнитися правильною інформацією, щоби потім вчасно знання застосовувати. Шкода, що раніше не траплялися такі інтенсиви, можна було б уникнути чи згладити багато конфліктів. Але, дякувати Богу, працювали з чоловіком над питаннями взаєморозуміння і зараз все добре.

Здорово ви все розклали по поличках! Раніше навіть не замислювалася над цим. Так… Дуже заінтригована. Що ж буде далі і як позбутися джерел, які не живлять, а спустошують?

Дуже дякую за таке доступне пояснення! Питання спроби змінити партнера при тому, що я навіть саму себе змінити не можу, є актуальним. Так, все обертається навколо цінностей, цілей та шляхів. Тепер треба заспокоїтись та спокійно поговорити.

Дякую, за такий простий аналіз конфлікту, всього за 3-ма складовими. Нове для мене було те, що цінності та пріоритети – це тільки моя робота, а не Бога.

Мені сподобалася вся тема про організацію робочого процесу для задоволення моїх внутрішніх потреб. Саме це мене дуже привабило і захопило мене. І саме це вперше почула і, звичайно ж, вперше дізналася.

Дякую за урок! Тож розібрали робочий процес задоволення моїх внутрішніх потреб! А я про це ніколи навіть не думала. Тепер є над чим поміркувати)))

Цей курс дуже чітко пояснив мені чому я відчуваю невдоволення та що це пов’язане з очікуваннями. Дякую!

Дуже просто та чітко для розуміння, як і всі попередні курси. Велике дякую за вашу працю. Згодна з тим, що багато хто зависає на першому етапі і замислюється на наступних етапах. Більше хочу здобути навичок на етапі 4 та 5.

Зацікавило, що я з вами. Теми начебто прості, плюс тямущі речі) хочеться дізнатися ваш досвід.

Дякую за урок! Розуміння того, що конфлікти в принципі неминучі, принесло заспокоєння: отже – це не я якась не така, а мені просто треба навчитися бачити творче зерно в конфлікті. Для початку, мені потрібно поставити взаємини у пріоритет, розвинути у собі ставлення до них як до коштовності. Тоді моєю метою при конфлікті – зіткненні поглядів – зберегти взаємини, а не відстояти свою правоту.

Сподобалося, що у простій та зрозумілій формі викладається дуже важлива тема. Хочеться не тільки дізнатися корисну інформацію, а й навчитися постійно застосовувати це у своєму житті:)

Відео надихає, хочу застосовувати і надихатися взаємовідносинами.

Як зберегти любов і не дозволити конфліктам зруйнувати відносини?