#6

new podcast episode​:

Біблія Читаємо Разом.

Як пізнати кохання?

розвивайся та насолоджуйся

питання дня:

Чому ж нам важливо наповнюватися Божою любов'ю щодня?

Місця з Писання/Вірші з Біблії

Відтворити відео

Як би ви відповіли на це запитання?

Апостол Іван сказав: «У любові немає страху, але досконала любов виганяє страх, тому що в страху є мука. Той, хто боїться недосконалий у коханні». (1 Івана 4:18)

Інакше кажучи, страх протилежний природі Бога, що є любов. У Його педагогіці немає інструментів болю, насильства, засудження, докорів і загроз, за ​​допомогою яких Він би добивався чогось від нас. Навпаки, Він бажає приймати нас у Свою любов. Знання Божої любові звільняє нас від будь-якого виду страху. Якщо в якійсь сфері я все ще чогось боюся або про щось турбуюся, мені потрібно не так боротися з цим занепокоєнням, як пізнати Божу любов у цій сфері.

Чи важливо нам щодня нагадувати собі про Божу любов і мати в собі ставлення улюблених дітей Бога? Вкрай важливо!

«Господь є Дух; а де Дух Господній, там свобода. Ми ж все відкритим обличчям, як у дзеркалі, дивлячись на славу Господню, перетворюємося на той самий образ від слави на славу, як від Господнього Духа». (2 Коринтян 3:17-18)

Павло каже, що нам важливо дивитись на славу Бога і бачити у ній своє відображення. Саме споглядання Його любові перетворюватиме нас на той самий славний образ. Це і є шлях нашого надприродного перетворення. А без цього перетворення ми не зможемо виконати заповідь Ісуса любити один одного. Її неможливо виконати природним чином через старання чи силу волі. Перше, що нам потрібно, – навчитися наповнюватися Божою любов’ю і залишатися в ній. Тоді, як наслідок, ми легко даватимемо цю любов іншим.

На завершення, давайте побудуємо свою молитву і проголошення віри про себе і свою сім’ю, на підставі Писань, до яких ми зверталися сьогодні.

молитва віри про

собі та своїй сім'ї

"Батьку, я дякую Тобі, що Ти любиш мене. Дякую, що Твоя досконала любов виганяє страх зі всіх сфер мого життя. Дякую за свободу від страху. Дякую Тобі, що вся моя сім'я виконує заповідь любові, приймаючи Божу любов. Дякую, що ми любимо один одного. В ім'я Ісуса, амінь!"

"Я вірю, що в Божій любові немає страху, і досконала Божа любов виганяє всякий страх. Я приймаю свободу від страху. Я безстрашний і досконалий в Божій любові, і я ходжу в досконалій відвагі. , як Ти їх полюбив. Вони приймають Твою любов і дарують її один одному. У нашій родині панує досконала любов. В ім'я Ісуса, амінь!"

проголошення віри

собі та своїй сім'ї

вивчай і надихайся
"Пізнання Божої любові звільняє нас від будь-якого виду страху."
слухай і навчайся
"Саме споглядання Його любові буде перетворювати нас на той самий славний образ. Це і є шлях нашого надприродного перетворення."

слухайте подкасти в будь-якій зручній для вас мережі:

бери участь, служи та впливай!

ХОЧЕТЕ проповідувати і навчати РАЗОМ З НАМИ?

Всі наші матеріали є доступними та безкоштовними завдяки друзям та партнерам служіння. Хочете разом з нами виконувати Велике Доручення Ісуса на цій землі? Ласкаво просимо стати партнером місії!